SKLEP ZOOLOGICZNO - WĘDKARSKI PIRANIA - RAWICZ

Drukuj
Utworzono: czwartek, 28, maj 2015 Poprawiono: poniedziałek, 20, maj 2019 norbert

Sklep zoologiczno - wędkarski "PIRANIA"

 

Rawicz

 

ul.Królowej Jadwigi 6/9

OFERTA NA SEZON 2019 - KLIKNIJ

 

Nowości 2019

 

 

 


 

Każdy sezon przynosi nowości , bo wędkarstwo skupia ludzi którzy potrafią cieszyć się ze swojej pasji . Co roku na rynku pojawiają się nowe patenty , odnowione stare metody jak również rewolucyjne odkrycia , które sprawiają że wędkarstwo jest skuteczniejsze , przyjemniejsze i ciekawsze .

 

Oferta LORPIO dla amatorów Method Feeder . Od kilku lat są to jedne z najlepszych i najskuteczniejszych zanęt i przynęt na Polskim rynku. Poparte są one filmami instruktażowymi ( KANAŁ LORPIO TV - KLIKNIJ ) , które ułatwiają ich stosowanie .

 

 

Duża seria przynęt Lorpio :

 

dumbellsy , dumbellsy pop-up , mini kulki , kulki pup-up.

 

 

 

A dla wędkarzy , którzy chcą spróbować czegoś ze świata seria przynęt angielskiej firmy DRENNAN .

 

 

Dla Karpiarzy topowe kulki Warmuz Baits . Zanętowe i przynętowe w komplecie z dipami , które gwarantują intensywny i świeży zapach .

 

 

*******************************************************************

 

Dla Klientów , którzy lubią też popatrzeć jak ryby pływają : welony - czerwone kapturki , pielęgnice pawiookie i wiele innych .

 

 

 

A kto będzie miał szczęście może trafić na spacer Freda z którym zabawa bywa ekstremalnie przyjemna :)

 


 

***********************************************************************

 

Dnia 29 maja 2015 w Rawiczu został otwarty nowy Sklep zoologiczno-wędkarski "Pirania" . Znajduje się on na ulicy Królowej Jadwigi 6/9 , ale wejście jest od strony ul.Podzamcze . Jest to ścisłe centrum Rawicza , bo znajduje się on ok.100 metrów od rynku . Ze względu na wąskie uliczki lepiej zaparkować na rynku .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep jest na prawdę bardzo dobrze zaopatrzony . Każdy wędkarz znajdzie tu coś ciekawego i potrzebnego dla siebie . Zadbał o to Mistrz Wielkopolski 2014 w wędkarstwie spławikowym - Marek Gierz , który jest właścicielem . Jego fachowa wiedza wędkarska pozwoliła na zapełnienie półek sklepu tylko sprawdzonym i dobrym sprzętem a także zanętami na których można wygrać każde zawody ! Każdy Klient może liczyć na fachowe rady .

 

 

 

 

 

 

Poniżej kilka zdjęć obrazujących sklep PIRANIA .

 

 

 

 

 

 

Miłośnicy zoologi znajdą tu rybki , papugi , chomiki i inne zwierzątka . Oczywiście na miejscu można zaopatrzyć się w klatki i akwaria dla ich . Są tekże karmy i lekarstwa dla nich . Właściciel sklepu służy także fachową radą i pomocą w dobraniu odpowiednich artykułów potrzebnych do hodowli .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


|
logo amivet2.jpg
reklama mirka.jpg
kama logo 2.jpg
Monday the 8th - .